Ekiga - en to nl translation catalogue (634 entries)

en: Ekiga Softphone
nl: Ekiga softfoon

en: IP Telephony, VoIP and Video Conferencing
nl: IP-telefonie, VoIP en videoconferentie

en: Talk to people over the Internet
nl: Mensen opbellen via het internet

en: 0: 56Kbps, 1: ISDN, 2:DSL, 3: LAN, 4: Custom
nl: 0: 56Kbps, 1: ISDN, 2: DSL, 3: LAN, 4: Aangepast

en: Allow Ekiga to fall back to software scaling the picture-in-picture if hardware support is not available. If this is set to false, Ekiga will not try to open the PIP if hardware support is not available.
nl: Geeft Ekiga de mogelijkheid terug te vallen op softwarematig schalen van het Beeld-In-Beeld (PIP) wanneer hardwarematige ondersteuning niet beschikbaar is. Wanneer dit niet aangevinkt is zal Ekiga niet trachten het Beeld-In-Beeld te openen wanneer dit niet door de hardware ondersteund wordt.

en: Allow picture-in-picture software scaling
nl: Beeld-in-beeld softwarematig schalen toestaan

en: Alternative audio output device
nl: Alternatief audioweergaveapparaat

en: Always forward calls to the given host
nl: Oproepen altijd doorsturen naar opgegeven server

en: Audio input device
nl: Audio-opnameapparaat

en: Audio output device
nl: Audioweergaveapparaat

en: Automatically reject or forward incoming calls if no answer is given after the specified amount of time (in seconds)
nl: Automatisch binnenkomende oproepen weigeren of doorsturen als deze niet binnen de ingestelde tijd (in seconden) worden beantwoord

en: Calls history
nl: Oproepgeschiedenis

en: Change the main window panel section
nl: Het paneel van het hoofdvenster wijzigen

en: Connection will be established in Fast Start mode. Fast Start is a new way to start calls faster that was introduced in H.323v2. It is not supported by Netmeeting and using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting
nl: De verbinding zal worden opgebouwd in snelstart-modus. Snelstart is een nieuwe manier om oproepen sneller te starten die geintroduceerd is in H.323v2. Dit wordt niet ondersteund door Netmeeting. En bij gebruik van snelstart en H.245-tunnel modus kunnen sommige versies van Netmeeting crashen.

en: Contact long status
nl: Uitgebreide status van contact

en: Contact short status
nl: Beknopte status van contact

en: DTMF sending
nl: DTMF verzenden

en: Disable STUN network detection
nl: STUN netwerkdetectie uitschakelen

en: Disable the automatic network setup resulting from the STUN test
nl: De automatische netwerkinstellingen voortkomend uit de STUN-test uitschakelen

en: Disable video hardware acceleration
nl: Video hardwareversnelling uitschakelen

en: Enable 'Fast Start'
nl: ‘Snelstart’ inschakelen

en: Enable H.245 tunneling
nl: H.245-tunnel inschakelen

en: Enable early H.245
nl: Vroegtijdige H.245 inschakelen

en: Enable echo cancelation
nl: Echo-onderdrukking inschakelen

en: Enable silence detection
nl: Stiltedetectie inschakelen

en: Enter the number of seconds after which Ekiga should try refreshing the NAT binding when STUN is being used
nl: Geef het aantal seconden wachttijd voordat Ekiga moet proberen de NAT-binding te vernieuwen bij het gebruik van STUN

en: Enter your full name
nl: Vul uw volledige naam in

en: Forward calls to host
nl: Oproepen doorsturen naar computer

en: Forward calls to the given host if busy
nl: Oproepen doorsturen naar de gegeven server indien bezet

en: Forward calls to the given host if no answer
nl: Stuur oproepen door naar de gegeven server bij geen antwoord

en: Frame Rate
nl: Beeldsnelheid

en: Full name
nl: Volledige naam

en: If enabled, Ekiga will start hidden provided that the notification area is present in the GNOME panel
nl: Als dit aangevinkt is, start Ekiga verborgen op, op voorwaarde dat een mededelingengebied aanwezig is in het GNOME-paneel.

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below
nl: Als dit aangevinkt is, worden alle binnenkomende oproepen doorgestuurd naar de onderstaande server

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below if you already are in a call or if you are in Do Not Disturb mode
nl: Als dit aangevinkt is, worden alle binnenkomende oproepen doorgestuurd naar de onderstaande server als u al in gesprek bent of in niet-storen-modus

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the field below if you do not answer the call
nl: Als dit aangevinkt is, worden alle binnenkomende oproepen doorgestuurd naar de onderstaand server als u de oproep niet beantwoord

en: If enabled, offline contacts will be shown in the roster
nl: Als dit aangevinkt is, worden ook offline contacten getoond in het adresboek

en: If enabled, use echo cancelation
nl: Als dit aangevinkt is, wordt echo onderdrukt

en: If enabled, use silence detection with the codecs supporting it
nl: Als dit aangevinkt is, wordt stiltedetectie gebruikt bij die codecs waarbij dat mogelijk is

en: Kind of network selected in the druid
nl: Soort netwerk gekozen in de configuratiehulp

en: LDAP servers
nl: LDAP-servers

en: List of configured LDAP servers
nl: Lijst van geconfigureerde LDAP-servers

en: List of folded groups in the roster
nl: Lijst van samengevouwen groepen in het adresboek

en: Listen port
nl: Luisterpoort

en: Local video window size
nl: Grootte van lokale videovenster

en: Maximum RX video bitrate
nl: Maximale videobandbreedte bij ontvangst

en: Maximum TX video bitrate
nl: Maximale videobandbreedte bij verzenden

en: Maximum jitter buffer
nl: Maximum jitter-buffer

en: NAT Binding Timeout
nl: NAT binding tijdslimiet

en: No answer timeout
nl: Geen antwoord tijdslimiet

en: Outbound Proxy
nl: Uitgaande proxy

en: Place windows displaying video above other windows during calls
nl: Plaats vensters die videobeelden weergeven tijdens gesprekken boven andere vensters

en: Play busy tone
nl: Geluid bij bezette lijn

en: Play ring tone
nl: Geluid bij opbellen

en: Play sound on incoming calls
nl: Geluid bij binnenkomende oproepen

en: Play sound on new message
nl: Geluid bij binnenkomend bericht

en: Play sound on new voice mail
nl: Geluid bij binnenkomende voice-mail

en: Position of the local video window
nl: De positie van het venster voor lokale video

en: Position on the screen of the address book window
nl: Positie op het scherm van het adresboekvenster

en: Position on the screen of the audio settings window
nl: De positie van het audio-instellingenvenster op het scherm

en: Position on the screen of the chat window
nl: De positie van het chatvenster op het scherm

en: Position on the screen of the druid window
nl: De positie van het configuratiehulp-venster op het scherm

en: Position on the screen of the log window
nl: De positie van het log-venster op het scherm

en: Position on the screen of the main window
nl: De positie van het hoofdvenster op het scherm

en: Position on the screen of the preferences window
nl: De positie van het voorkeurenvenster op het scherm

en: Position on the screen of the video settings window
nl: De positie van het video-instellingenvenster op het scherm

en: Remote video window position
nl: Positie van het venster voor video op afstand

en: Remote video window size
nl: De grootte van het venster voor video-op-afstand

en: Roster view saving group status
nl: Status van adresboekweergave opslaggroep

en: Select an alternative audio output device to use for sound events.
nl: Kies een alternatief apparaat voor de weergave van geluidsacties.

en: Select the audio input device to use
nl: Kies het te gebruiken apparaat voor audio-opname

en: Select the audio output device to use
nl: Kies het te gebruiken apparaat voor audioweergave

en: Select the format for video cameras (does not apply to most USB cameras)
nl: Voor videocamera's, kies het formaat. (Niet van toepassing voor de meeste USB-camera's)

en: Select the transmitted video size: Small (QCIF 176x144) or Large (CIF 352x288)
nl: Kies de te verzenden videogrootte: Klein (QCIF 176x144) of Groot (CIF 352x288)

en: Select the video input device to use. If an error occurs when using this device a test picture will be transmitted.
nl: Kies het te gebruiken video-opnameapparaat. Indien het verkeerde apparaat of een onjuiste afbeelding is gekozen zal er een testbeeld verzonden worden.

en: Show offline contacts
nl: Offline contacten tonen

en: Show the call panel
nl: Het oproeppaneel tonen

en: Size of the address book window
nl: Grootte van het adresboekvenster

en: Size of the audio settings window
nl: Grootte van het audio-instellingenvenster

en: Size of the chat window
nl: Grootte van het chat-venster

en: Size of the druid window
nl: Grootte van het configuratiehulpvenster

en: Size of the preferences window
nl: Grootte van het voorkeurenvenster

en: Size of the video settings window
nl: Grootte van het video-instellingenvenster

en: Specify the software scaling algorithm
nl: Specificeer het schalingsalgoritme

en: Specify the software scaling algorithm: 0: nearest neighbor, 1: nearest neighbor with box filter, 2: bilinear filtering, 3: hyperbolic filtering. Does not apply on windows systems.
nl: Specificeer het schalingsalgoritme: 0: dichstbijzijnde buur, 1: dichtstbijzijnde buur met boxfilter, 2: bilineaire filter, 3: hyperbolische filter. Is niet van toepassing op windows-systemen.

en: Start hidden
nl: Verborgen starten

en: TCP port range
nl: TCP-poortenbereik

en: Temporal Spatial Trade Off
nl: Tijd-ruimte afweging

en: The Audio Codecs List
nl: De lijst met audio-codecs

en: The SIP Outbound Proxy to use for outgoing calls
nl: De SIP uitgaande proxy die gebruikt wordt voor uitgaande oproepen

en: The STUN Server
nl: De STUN-server

en: The STUN server to use for STUN Support. STUN is a technology that permits passage through some types of NAT gateway
nl: De STUN-server die gebruikt wordt voor STUN-ondersteuning. STUN is een techniek die het mogelijk maakt bepaalde typen NAT-gateways te passeren.

en: The Video Codecs List
nl: De lijst met video-codecs

en: The accounts list
nl: De lijst met abonnementen

en: The audio codecs list
nl: De lijst met audio-codecs

en: The busy tone sound
nl: Het geluid van de bezet-toon

en: The chosen sound will be played at the end of calls or calling somebody who is busy, if enabled
nl: Het gekozen geluid dat wordt afgespeeld aan het einde van gesprekken of als iemand bezet is, indien ingeschakeld.

en: The chosen sound will be played on incoming calls, if enabled
nl: Als dit aangevinkt is, zal het gekozen geluid worden afgespeeld bij binnenkomende gesprekken

en: The chosen sound will be played when a new instant message is received, if enabled
nl: Als dit aangevinkt is, zal het gekozen geluid worden afgespeeld bij het ontvangen van een nieuw expresbericht

en: The chosen sound will be played when a new voice mail is received, if enabled
nl: Als dit aangevinkt is, zal het gekozen geluid worden afgespeeld bij het ontvangen van een nieuwe voic-mail

en: The chosen sound will be played when calling somebody, if enabled
nl: Als dit aangevinkt is, zal het gekozen geluid worden afgespeeld bij het bellen van iemand

en: The default video view
nl: Het standaard videobeeld

en: The default video view (0: Local, 1: Remote, 2: Both layered, 3: Both with local video in a separate window, 4: Both)
nl: Het standaard videobeeld (0: Lokaal, 1: Op afstand, 2: Beide, overlappend, 3: Beide met lokaal in apart venster, 4: Beide)

en: The dial tone sound
nl: Het beltoongeluid

en: The history of the 100 last calls
nl: De historie van de 100 laatst geplaatste oproepen

en: The host where calls should be forwarded if call forwarding is enabled
nl: De server waar oproepen naar doorgestuurd moeten worden indien het doorsturen van oproepen is aangezet

en: The incoming call sound
nl: De beltoon voor binnenkomende gesprekken

en: The list of accounts to which Ekiga should register
nl: De lijst met abonnementen waar Ekiga zich zal aanmelden

en: The long status information
nl: De uitgebreide statusinformatie

en: The maximum RX video bitrate in kbit/s. This value will be signaled to the peer endpoint that can adjust (if it supports it) its TX bitrate if it is above the signaled value
nl: De maximum RX (ontvangst) videobandbreedte in kbit/s. Deze waarde wordt doorgegeven aan het peer-eindpunt die daarmee (indien het het ondersteund) zijn TX (verzend) bandbreedte kan aanpassen wanneer het boven deze waarde ligt.

en: The maximum TX video bitrate in kbit/s. The video quality and the number of transmitted frames per second (depends on selected codec) will be dynamically adjusted above their minimum during calls to try to minimize the bandwidth to the given value
nl: De maximale videobandbreedte in kbytes/s. De videokwaliteit en het aantal verzonden frames per seconde (is afhankelijk van de geselecteerde codec) worden tijdens gesprekken automatisch aangepast boven het minimum om de bandbreedte te beperken tot de gegeven waarde.

en: The maximum jitter buffer size for audio reception (in ms)
nl: De maximumgrootte van de jitter-buffer voor audio-ontvangst (in ms)

en: The maximum transmitted frame rate in frames/s. This rate may not be reached in case a minimum quality was configure via a TSTO value smaller than 31 and the bitrate selected is not sufficient to support this minimum quality
nl: De maximum beeldfrequentie voor verzenden in beelden/s. Deze frequentie wordt mogelijk niet gehaald wanneer een minimum kwaliteit ingesteld is via een TSTO-waarde die kleiner is dan 31 en wanneer de geselecteerde bandbreedte niet voldoende is om deze minumum kwaliteit te onderhouden.

en: The new instant message sound
nl: Het geluid bij een binnenkomend expresbericht

en: The new voice mail sound
nl: Het geluid bij een binnenkomende voice-mail

en: The port to listen to for incoming connections. Ekiga needs to be restarted for the new value to take effect
nl: De poort om te luisteren voor binenkomende verbindingen. Ekiga moet herstart worden om de nieuwe waarde te kunnen gebruiken.

en: The port to listen to for incoming connections. Ekiga needs to be restarted for the new value to take effect.
nl: De poort om te luisteren voor binenkomende verbindingen. Ekiga moet herstart worden om de nieuwe waarde te kunnen gebruiken.

en: The position of the local video window
nl: De positie van het venster voor lokale video

en: The position of the remote video window
nl: De positie van het venster voor video op afstand

en: The range of TCP ports that Ekiga will use for the H.323 H.245 channel. This port range has no effect if both participants to the conference are using H.245 Tunneling.
nl: De TCP-poorten die Ekiga kan gebruiken voor het H.323 H.245-kanaal. Dit poortenbereik geeft geen invloed wanneer beide deelnemers aan de conferentie gebruik maken van H.245-tunnels.

en: The range of UDP ports that Ekiga will use.
nl: Het bereik aan UDP-poorten dat Ekiga gebruiken zal.

en: The short status information
nl: De korte statusinformatie

en: The size of the local video window
nl: De grootte van het venster voor lokale video

en: The size of the remote video window
nl: De grootte van het venster voor video op afstand

en: The sound that will be played at the end of calls or when calling somebody who is busy, if enabled
nl: Het geluid dat afgespeeld wordt aan het einde van gesprekken of als iemand bezet is, indien ingeschakeld.

en: The sound that will be played on incoming calls, if enabled
nl: Het geluid dat afgespeeld wordt bij binnenkomende oproepen, indien ingeschakeld.

en: The sound that will be played when calling somebody, if enabled
nl: Het geluid dat afgespeeld wordt tijdens het bellen van iemand, indien ingeschakeld

en: The sound that will be played when there is a new instant message, if enabled
nl: Het geluid dat afgespeeld wordt wanneer er een nieuw expresbericht is ontvangen, indien ingeschakeld

en: The sound that will be played when there is a new voice mail, if enabled
nl: Het geluid dat afgespeeld wordt wanneer er een nieuwe voice-mail is ontvangen, indien ingeschakeld.

en: The video channel number to use (to select camera, tv or other sources)
nl: Het nummer van het te gebruiken videokanaal (om camera, tv of andere bronnen te kiezen)

en: The video codecs list
nl: De lijst met video-codecs

en: The video view before having switched to fullscreen
nl: Het videobeeld voordat het volledig scherm gevuld werd

en: The video view before having switched to fullscreen (same values as video_view)
nl: Het videobeeld voordat geschakeld werd naar volledig scherm (dezelfde waarde als video_view)

en: The zoom value
nl: De zoomwaarde

en: The zoom value in percent to apply to images displayed in the main GUI (can be 50, 100, or 200)
nl: De zoomwaarde (als percentage) die gebruikt wordt voor de videobeelden in het hoofdscherm (kan 50, 100 of 200 zijn)

en: This allows you to set the mode for sending DTMFs. The values can be "RFC2833" (0), "INFO" (1)
nl: Hiermee kan de modus ingesteld worden voor het verzenden van DTMFs. Mogelijke waarden zijn ‘RFC2833’ (0), of ‘INFO’ (1)

en: This allows you to set the mode for sending DTMFs. The values can be "String" (0), "Tone" (1), "RFC2833" (2), "Q.931" (3) (default is "String"). Choosing other values than "String" disables the Text Chat
nl: Hiermee kan de modus ingesteld worden voor het verzenden van DTMFs. De mogelijk waardes zijn: ‘tekenreeks’ (0), ‘toon’ (1), ‘RFC2833’ (2), ‘Q.931’ (3), (standaard is ‘tekenreeks’). Bij een andere waarde dan ‘tekenreeks’, wordt tekstchat uitgeschakeld

en: This enables H.245 Tunneling mode. In H.245 Tunneling mode H.245 messages are encapsulated into the H.225 channel (port 1720). This saves one TCP connection during calls. H.245 Tunneling was introduced in H.323v2 and Netmeeting does not support it. Using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting.
nl: Dit schakelt de H.245-tunnelmodus in. In H.245-tunnelmodus worden H.245-berichten verpakt in het H.225-kanaal (poort 1720). Dit bespaart één TCP-verbinding gedurende de oproep. H.245-tunnels zijn mogelijk vanaf H.323v2, maar Netmeeting ondersteunt dit niet. Bij gebruik van snelstart en H.245-tunnelmodus kunnen sommige versies van Netmeeting crashen.

en: This enables H.245 early in the setup
nl: De schakelt H.245 vroegtijdig in tijdens de initialisatie

en: This key disables DirectX (on win32) and XVideo (on Linux) video hardware acceleration
nl: Deze sleutel schakelt DirectX (op win32) en XVideo (op Linux) videohardewareversnelling uit

en: UDP port range
nl: Bereik UDP-poorten

en: Video channel
nl: Videokanaal

en: Video format
nl: Videoformaat

en: Video input device
nl: Video-opnameapparaat

en: Video preview
nl: Videovoorbeeld

en: Video size
nl: Videogrootte

en: Whether to prefer to sustain the max. frame rate or lower it possibly in order to keep a minimum level of (spatial) quality for all frames. 0: Highest minimal quality, 31: lowest minimal quality
nl: Of de voorkeur gegeven wordt om de maximale beeldfrequentie aan te houden, of om deze te verlagen teneinde een minimaal (ruimtelijk) kwaliteitsniveau voor alle frames te behouden. 0: hoogste minimale kwaliteit, 31: laagste minimale kwaliteit

en: _Find
nl: _Zoeken

en: Neighbours
nl: Buren

en: Clear List
nl: Lijst wissen

en: Received
nl: Ontvangen

en: Placed
nl: Geplaatst

en: Missed
nl: Gemist

en: %d user found | %d users found
nl[0]: %d gesprekspartner gevonden
nl[1]: %d gesprekspartners gevonden

en: New _Contact
nl: Nieuw _contact

en: New contact
nl: Nieuw contact

en: Please update the following fields:
nl: Werk de volgende invoervelden bij:

en: _Name:
nl: _Naam:

en: VoIP _URI:
nl: VoIP _URL:

en: _Home phone:
nl: _Vaste lijn

en: _Office phone:
nl: _Werktelefoon

en: _Cell phone:
nl: _Mobiele telefoon:

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: Edit contact
nl: Contact bewerken

en: Name:
nl: Naam:

en: Remove contact
nl: Contact verwijderen

en: Are you sure you want to remove %s from the addressbook?
nl: Weet u zeker dat u %s uit het adresboek wilt verwijderen?

en: Audio test
nl: Audiotest

en: Silent
nl: Stil

en: Video test
nl: Videotest

note: Translators: "Screencast" means the video input device will be your screen -- the other end will see your desktop
en: Crazy
nl: Vreemd

en: Screencast
nl: Werkbladfilm

en: _Refresh
nl: _Verversen

en: _Remove addressbook
nl: Adresboek _verwijderen

en: Addressbook _properties
nl: Adresboek _eigenschappen

en: LDAP SASL Interaction
nl: LDAP SASL-interactie

en: Interact
nl: Interactie

en: Refreshing
nl: Verversen

en: Could not initialize server
nl: Kon de server niet initialiseren

en: LDAP Error:
nl: LDAP-fout:

en: Contacted server
nl: Verbinding gemaakt met de server

note: patience == 0
en: Could not connect to server
nl: Er kon geen verbinding gemaakt worden met de server

note: patience == 0
en: Could not search
nl: Kon niet zoeken

en: Waiting for search results
nl: Wachten op zoekresultaten

en: Please edit the following fields
nl: Bewerk de volgende velden

en: Book _Name
nl: _Naam van adresboek

en: Server _URI
nl: Server-_URI

en: _Base DN
nl: _Basis-DN

en: Single Level
nl: Single level

en: _Search Scope
nl: _Zoekgebied

en: _DisplayName Attribute
nl: _DisplayName-attribuut

en: Call _Attributes
nl: Oproep-_attributen

en: _Filter Template
nl: _Filtersjabloon

en: Bind _ID
nl: Bind-_ID

en: _Password
nl: _Wachtwoord

en: Use TLS
nl: TLS gebruiken

en: Use SASL
nl: SASL gebruiken

en: SASL _Mechanism
nl: SASL-_mechanisme

en: Edit LDAP directory
nl: LDAP-adresboek bewerken

en: Please provide a Book Name for this directory
nl: Geef een naam aan dit adresboek

en: Please provide a Server URI
nl: Geef een server-URI

en: Please provide a DisplayName Attribute
nl: Geef een DisplayName-attribuut

en: Please provide a Call Attribute
nl: Geef een Call-attribuut

en: Invalid Server URI
nl: Ongeldige server URI

en: Add an LDAP Address Book
nl: Een LDAP-adresboek toevoegen

en: Add the Ekiga.net Directory
nl: Het Ekiga.net adresboek toevoegen

en: Create LDAP directory
nl: LDAP-adresboek aanmaken

en: Ekiga.net Directory
nl: Ekiga.net adresboek

en: Edit roster element
nl: Adresboekelement bewerken

en: Please fill in this form to change an existing element of ekiga's internal roster
nl: Vul dit formulier in om een bestaand element van ekiga's interne adresboek te wijzigen

en: Address:
nl: Adres:

en: Choose groups:
nl: Kies groepen:

en: Add to local roster
nl: Aan lokale adresboek toevoegen

en: Echo test
nl: Echotest

en: Conference room
nl: Conferentieruimte

en: Local roster
nl: Lokale adresboek

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Family
nl: Familie

en: Friend
nl: Vriend

en: Associate
nl: Compagnon

en: Assistant
nl: Assistent

en: Supervisor
nl: Leidinggevende

en: Self
nl: Zelf

en: Please fill in this form to add a new contact to ekiga's internal roster
nl: Vul dit formulier in om een nieuw contact aan Ekiga's adresboek toe te voegen

en: Put contact in groups:
nl: Contact in groepen plaatsen:

en: You supplied an unsupported address
nl: U gaf een niet-ondersteund adres

en: You already have a contact with this address!
nl: U heeft al een contact met dit adres!

en: Rename group
nl: Groep hernoemen

en: Please edit this group name
nl: Bewerk deze groepsnaam

en: Call
nl: Opbellen

en: Transfer
nl: Doorverbinden

note: Translators : The alias we are registering already exists : failure
en: Duplicate alias
nl: Dubbele alias

en: Bad username/password
nl: Onjuist wachtwoord/gebruikersnaam

en: Transport error
nl: Overdrachtsfout

en: Failed
nl: Mislukt

en: _Disable
nl: _Uitzetten

en: _Enable
nl: _Aanzetten

en: Recharge the account
nl: Abonnement opladen

en: Consult the balance history
nl: Geschiedenis van saldo inzien

en: Consult the call history
nl: Oproepgeschiedenis inzien

en: Edit account
nl: Abonnement bewerken

en: Registrar:
nl: Registratiehouder:

en: User:
nl: Gebruikersnaam:

note: Translators: * SIP knows two usernames: The name for the client ("User") and the name * for the authentication procedure ("Authentication User")
en: Authentication User:
nl: Aanmeldingscontrole gebruiker:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Timeout:
nl: Tijdslimiet:

en: Enable Account
nl: Abonnement aanzetten

en: You did not supply a name for that account.
nl: U heeft geen naam voor dat abonnement opgegeven.

en: You did not supply a host to register to.
nl: U heeft geen host opgegeven waarbij u zich gaat aanmelden.

en: You did not supply a user name for that account.
nl: U gaf geen gebruikersnaam voor dit abonnement.

en: The timeout should have a bigger value.
nl: De tijdslimiet moet een grotere waarde hebben.

en: _Add an Ekiga.net Account
nl: Een Ekiga.net account _toevoegen

en: _Add an Ekiga Call Out Account
nl: Een Ekiga PC-naar-telefoon account _toevoegen

en: _Add a SIP Account
nl: Een SIP-account _toevoegen

en: _Add an H.323 Account
nl: Een H.323-account _toevoegen

en: Please update the following fields.
nl: Werk de volgende velden bij.

en: Get an Ekiga.net SIP account
nl: Een Ekiga.net SIP-abonnement aanvragen

en: Get an Ekiga Call Out account
nl: Een Ekiga PC-naar-telefoon abonnement aanvragen

en: Account ID:
nl: Abonnement-ID:

en: PIN Code:
nl: PIN-code:

en: Local user cleared the call
nl: Gesprekspartner heeft het gesprek gestopt

en: Local user rejected the call
nl: Gesprekspartner heeft de oproep geweigerd

en: Remote user cleared the call
nl: Gesprekspartner heeft het gesprek gestopt

en: Remote user rejected the call
nl: Gesprekspartner heeft de oproep geweigerd

en: Remote user has stopped calling
nl: Gespreksparter heeft de oproep afgebroken

en: Abnormal call termination
nl: Abnormale beëindiging van het gesprek

en: Could not connect to remote host
nl: Er kon geen verbinding gemaakt worden met de andere partij

en: The Gatekeeper cleared the call
nl: De Gatekeeper heeft het gesprek gestopt

en: User not found
nl: Gebruiker niet gevonden

en: Insufficient bandwidth
nl: Ontoereikende bandbreedte

en: No common codec
nl: Geen gemeenschappelijk codec

en: Call forwarded
nl: Oproep doorgestuurd

en: Security check failed
nl: Beveiligingscontrole is mislukt

en: Local user is busy
nl: Gesprekspartner is bezet

en: Congested link to remote party
nl: Te drukke verbinding naar gesprekspartner

en: Remote user is busy
nl: Gesprekspartnet is bezet

en: Remote host is offline
nl: Gesprekspartner is offline

en: User is not available
nl: Gesprekspartner is niet beschikbaar

en: Call completed
nl: Gesprek afgerond

en: Ekiga did not manage to configure your network settings automatically. You can still use it, but you need to configure your network settings manually.
    
    Please see http://wiki.ekiga.org/index.php/Enable_port_forwarding_manually for instructions
nl: Ekiga heeft uw netwerkinstellingen niet automatisch kunnen configureren. U kunt Ekiga desondanks gebruiken, maar u moet uw netwerkinstellingen handmatig configureren.
    
    Zie http://wiki.ekiga.org/index.php/Enable_port_forwarding_manually voor instructies.

en: Message
nl: Bericht

en: Bad request
nl: Onjuist verzoek

en: Payment required
nl: Betaling vereist

en: Unauthorized
nl: Niet geautoriseerd

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Timeout
nl: Tijdslimiet

en: Temporarily unavailable
nl: Tijdelijke niet beschikbaar

en: Not acceptable
nl: Niet acceptabel

en: Illegal status code
nl: Ongeldige statuscode

en: Multiple choices
nl: Meerdere keuzes

en: Moved permanently
nl: Definitief verplaatst

en: Moved temporarily
nl: Tijdelijk verplaatst

en: Use proxy
nl: Proxy gebruiken

en: Alternative service
nl: Alternatieve service

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Method not allowed
nl: Methode niet toegestaan

en: Proxy authentication required
nl: Proxy aamelding vereist

en: Length required
nl: Lengte vereist

en: Request entity too big
nl: Verzoek-entiteit te groot

en: Request URI too long
nl: Verzoek-URI te lang

en: Unsupported media type
nl: Niet ondersteund mediatype

en: Unsupported URI scheme
nl: Niet ondersteund URI-schema

note: Translators : The extension we are trying to register does not exist
en: Bad extension
nl: Onjuiste extensie

en: Extension required
nl: Extensie vereist

en: Interval too brief
nl: Interval te kort

en: Loop detected
nl: Lus gedetecteerd

en: Too many hops
nl: Te veel hops

en: Address incomplete
nl: Adres incompleet

en: Ambiguous
nl: Dubbelzinnig

en: Busy Here
nl: Hier bezet

en: Request terminated
nl: Verzoek afgebroken

en: Not acceptable here
nl: Niet acceptabel hier

en: Bad event
nl: Foutieve actie

en: Request pending
nl: Verzoek in de wacht

en: Undecipherable
nl: Niet te ontcijferen

en: Internal server error
nl: Interne serverfout

en: Not implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: Bad gateway
nl: Onjuiste gateway

en: Service unavailable
nl: Service niet beschikbaar

en: SIP version not supported
nl: SIP-versie niet ondersteund

en: Message too large
nl: Bericht is te lang

en: Busy everywhere
nl: Overal bezet

en: Decline
nl: Afwijzen

en: Does not exist anymore
nl: Bestaat niet meer

en: Globally not acceptable
nl: Nergens acceptabel

en: Could not send message
nl: Kon bericht niet versturen

en: Incoming call from %s
nl: Binnenkomende oproep van %s

en: Incoming call
nl: Binnenkomende oproep

en: In a call with %s
nl: In gesprek met %s

en: In a call
nl: In gesprek

en: New resource list
nl: Nieuwe bronnenlijst

en: Add new resource-list
nl: Nieuwe bronnenlijst toevoegen

en: Please fill in this form to add a new contact list to ekiga's remote roster
nl: Vul dit formulier in om een nieuw contact aan Ekiga's externe adresboek toe te voegen

en: Writable:
nl: Schrijfbaar:

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Unnamed
nl: Zonder naam

en: _Add a new contact
nl: Een nieuw contact _toevoegen

en: _Refresh contact list
nl: De contactenlijst _verversen

en: Contact list _properties
nl: Contactenlijst-_eigenschappen

en: Edit contact list properties
nl: Contactenlijst-eigenschappen bewerken

en: Please edit the following fields (no identifier means global)
nl: Bewerk de volgende velden (geen aanwijzing betekent: algemeen (global))

en: Contact list's name
nl: Naam van contactenlijst

note: "Document" used as a name -- uri point to the root of a document tree
en: Document root
nl: Documentbasis

en: Identifier
nl: Aanwijzing

en: Writable
nl: Schrijfbaar

en: Server username
nl: Server gebruikersnaam

en: Server password
nl: Server wachtwoord

en: Add a remote contact
nl: Een extern contact toevoegen

en: Please fill in this form to create a new contact on a remote server
nl: Vul dit formulier in om een nieuw contact op een externe server aan te maken

en: Edit remote contact
nl: Extern contact bewerken

en: Please fill in this form to change an existing contact on a remote server
nl: Vul dit formulier in om een bestaand contact op een externe server te wijzigen

en: Invalid server data
nl: Ongeldige servergegevens

en: Click to fetch
nl: Klik om op te halen

en: Distant contact
nl: Extern contact

en: %s / List #%d
nl: %s / lijst #%d

en: List #%d
nl: Lijst #%d

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Address Book
nl: Adresboek

en: Address _Book
nl: _Adresboek

note: This will add static and dynamic actions
en: _Action
nl: _Actie

en: Category
nl: Categorie

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: _Search Filter:
nl: _Zoekfilter:

en: says:
nl: zegt:

en: Open link in browser
nl: Verwijzing openen in browser

en: Copy link
nl: Verwijzing kopiëren

en: _Smile...
nl: _Smiley…

note: we can't do much here since we get the Chat as reference...
en: Chat Window
nl: Chat-venster

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: Move selected codec priority upwards
nl: Prioriteit van de codec naar boven verplaatsen

en: Move selected codec priority downwards
nl: Prioriteit van de codec naar beneden verplaatsen

en: Do not show this dialog again
nl: Onderdruk deze melding in de toekomst

en: Registered
nl: Aangemeld

en: Unregistered
nl: Afgemeld

en: Could not unregister
nl: Kon niet afmelden

en: Could not register
nl: Kon niet aanmelden

en: Processing...
nl: Verwerken…

en: Account Name
nl: Abonnementnaam

en: Voice Mails
nl: Voice-mails

en: Accounts
nl: Abonnementen

en: _Accounts
nl: _Abonnementen

en: _Help
nl: _Hulp

en: This is the Ekiga general configuration assistant. The following steps will set up Ekiga by asking a few simple questions.
    
    Once you have completed these steps, you can always change them later by selecting Preferences in the Edit menu.
nl: Dit is de configuratiehulp van Ekiga. In een paar stappen wordt Ekiga geconfigureerd aan de hand van enkele eenvoudige vragen.
    
    Na het doorlopen van deze stappen kunt u de instellingen altijd later nog wijzigen via ‘Voorkeuren’ in het menu ‘Bewerken’.

en: Welcome to Ekiga
nl: Welkom bij Ekiga

en: Personal Information
nl: Persoonlijke gegevens

note: The user fields
en: Please enter your first name and your surname:
nl: Vul uw voornaam en achternaam in:

en: Your first name and surname will be used when connecting to other VoIP and videoconferencing software.
nl: Uw voor- en achternaam zullen gebruikt worden voor het verbinden met andere VoIP- en videoconferentiesoftware.

en: Ekiga.net Account
nl: Ekiga.net abonnement

en: Please enter your username:
nl: Vul uw gebruikersnaam in:

en: Please enter your password:
nl: Vul uw wachtwoord in:

en: The username and password are used to login to your existing account at the ekiga.net free SIP service. If you do not have an ekiga.net SIP address yet, you may first create an account below. This will provide a SIP address that allows people to call you.
    
    You may skip this step if you use an alternative SIP service, or if you would prefer to specify the login details later.
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord worden gebruikt om u aan te melden bij de gratis SIP-service: ekiga.net. Als u nog geen SIP-adres van ekiga.net heeft, kunt u hieronder eerst een account aanmaken. Daarmee krijgt u een SIP-adres waarop andere mensen u kunnen bellen.
    
    U kunt deze stap overslaan indien u van een alternatieve SIP-service gebruik maakt, of als u liever later de aanmeldingsdetails wilt opgeven.

en: I do not want to sign up for the ekiga.net free service
nl: Ik wil mij niet inschrijven voor de gratis service ekiga.net

en: Ekiga Call Out Account
nl: Ekiga.net PC-naar-telefoon abonnement

en: Please enter your account ID:
nl: Vul uw abonnements-ID in:

en: Please enter your PIN code:
nl: Vul uw PIN-code in:

en: You can make calls to regular phones and cell numbers worldwide using Ekiga.
    
    To enable this, you need to do two things:
    - First buy an account at the URL below.
    - Then enter your account ID and PIN code.
    The service will work only if your account is created using the URL in this dialog.
nl: U kunt met Ekiga bellen naar vaste lijnen en mobiele telefoons overal ter wereld.
    
    Hiervoor moet u twee dingen doen. 
    - Eerst moet u een abonnement afsluiten via onderstaande URL.
    - Vervolgens vult u het abonneenummer en de bijbehorende PIN-code in.
    
    De service werkt alleen wanneer uw abonnement afgesloten is via de URL in dit dialoogvenster.

en: Consult the calls history
nl: Oproepgeschiedenis inzien

en: I do not want to sign up for the Ekiga Call Out service
nl: Ik wil mij niet inschrijven voor de Ekiga PC-naar-telefoon service

en: Connection Type
nl: Verbindingstype

note: The connection type
en: Please choose your connection type:
nl: Kies uw verbindingstype:

en: 56k Modem
nl: 56K modem

en: DSL/Cable (128 kbit/s uplink)
nl: DSL/Kabel (128 kbit/s uplink)

en: DSL/Cable (512 kbit/s uplink)
nl: DSL/Kabel (512 kbit/s uplink)

en: Keep current settings
nl: Huidige instellingen behouden

en: The connection type will permit determining the best quality settings that Ekiga will use during calls. You can later change the settings individually in the preferences window.
nl: Het verbindingstype wordt door Ekiga gebruikt om de beste kwaliteitsinstellingen tijdens gesprekken te gebruiken. U kunt deze instellingen later nog afzonderlijk bijstellen in het voorkeurenvenster.

en: Audio Devices
nl: Audioapparaten

en: Please choose the audio ringing device:
nl: Kies het audioapparaat voor beltonen:

en: The audio ringing device is the device that will be used to play the ringing sound on incoming calls.
nl: Het beltoonapparaat is het apparaat dat bij binnenkomende gesprekken de beltoon zal afspelen.

note: ---
en: Please choose the audio output device:
nl: Kies het audioweergaveapparaat:

en: The audio output device is the device that will be used to play audio during calls.
nl: Het audioweergaveapparaat is het apparaat dat het geluid van de gesprekkan zal weergeven.

note: ---
en: Please choose the audio input device:
nl: Kies het audio-opnameapparaat:

en: The audio input device is the device that will be used to record your voice during calls.
nl: Het audio-opnameapparaat is het apparaat dat tijdens gesprekken het geluid van uw stem zal opnemen.

en: Please choose your video input device:
nl: Kies het video-opnameapparaat:

en: The video input device is the device that will be used to capture video during calls.
nl: Het video-opnameapparaat is het apparaat dat tijdens gesprekken de videobeelden zal opnemen.

en: No device found
nl: Geen apparaat gevonden

en: Configuration Complete
nl: Configuratie voltooid

en: You have now finished the Ekiga configuration. All the settings can be changed in the Ekiga preferences. Enjoy!
nl: U bent nu klaar met het configureren van Ekiga. Alle instellingen kunnen gewijzigd worden in de voorkeursinstellingen van Ekiga. Veel plezier!

en: Configuration summary:
nl: Configuratieoverzicht:

en: Audio Ringing Device
nl: Beltoonapparaat

en: Audio Output Device
nl: Audioweergaveapparaat

en: Audio Input Device
nl: Audio-opnameapparaat

en: Video Input Device
nl: Video-opnameapparaat

en: Ekiga Call Out
nl: Ekiga PC-naar-telefoon

en: Ekiga Configuration Assistant (%d of %d)
nl: Ekiga configuratiehulp (%d van %d)

en: Contributors:
nl: Medewerkers:

en: Artwork:
nl: Vormgeving:

en: See AUTHORS file for full credits
nl: Kijk in het bestand AUTHORS voor de volledige credits

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
nl: Dit programma is vrije software; u mag het opnieuw uitgeven en/of aanpassen onder de voorwaarden van de GNU General Public License die gepubliceerd is door de Free Software Foundation; ofwel versie 2 van de licentie, of (naar uw keuze) een latere versie.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details. You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
nl: Dit programma wordt verspreid in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar er is geen enkele garantie; zelf niet een geimpliceerde garantie van verkoopbaarheid of geschiktheid voor een bepaald doel. Zie de GNU General Public License voor meer details. U moet een kopie van de GNU General Public License samen met dit programma hebben ontvangen; zo niet, schrijf dan naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Ekiga is licensed under the GPL license and as a special exception, you have permission to link or otherwise combine this program with the programs OPAL, OpenH323 and PWLIB, and distribute the combination, without applying the requirements of the GNU GPL to the OPAL, OpenH323 and PWLIB programs, as long as you do follow the requirements of the GNU GPL for all the rest of the software thus combined.
nl: Ekiga wordt uitgegeven onder de GPL licentie met als speciale uitzondering dat u toestemming heeft dit programma te linken of op andere wijze te combineren met de programma's OPAL, OpenH323 en PWLIB, en de combinatie te verspreiden, zonder de vereisten van de GNU GPL toe te passen op de OPAL, OpenH323 en PWLIB programma's, zolang u maar wel de vereisyen van de GNU GPL toepast op de rest van de gecombineerde software.

en: Ekiga is full-featured SIP and H.323 compatible VoIP, IP-Telephony and Videoconferencing application that allows you to make audio and video calls to remote users with SIP and H.323 hardware or software.
nl: Ekiga is een uitgebreide SIP en H.323-conforme videoconferentie-, VoIP- en IP-telefonietoepassing waarmee audio- en videogesprekken met andere gebruikers van SIP en H.323-hardware en software gevoerd kunnen worden.

en: Help display is not supported by your GTK+ version
nl: Hulpweergave is niet ondersteund bij uw GTK+-versie

en: Unable to open help file.
nl: Kan het hulpbestand niet openen.

note: Translators: Is displayed once an account "%s" is registered.
en: Registered %s
nl: %s is aangemeld

note: Translators: Is displayed once an account "%s" is unregistered.
en: Unregistered %s
nl: %s is afgemeld

en: Could not unregister %s
nl: Kon %s niet afmelden

en: Could not register %s
nl: Kon %s niet aanmelden

en: Connected with %s
nl: Verbonden met %s

en: Call on hold
nl: Gesprek in de wacht

en: Call retrieved
nl: Oproep opgehaald

en: Missed call from %s
nl: Oproep gemist van %s

en: Error
nl: Fout

en: Error while initializing video output
nl: Er is een fout opgetreden bij het initialiseren van de videouitvoer

en: No video will be displayed during this call->
nl: Er zal tijdens het gesprek geen video worden weergegeven->

en: There was an error opening or initializing the video output. Please verify that no other application is using the accelerated video output.
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen of initialiseren van de videouitvoer. Controleer of er geen andere toepassingen zijn die de videouitvoer gebruiken.

en: There was an error opening or initializing the video output. Please verify that you are using a color depth of 24 or 32 bits per pixel.
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen of initialiseren van de videouitvoer. Controleer of u een kleurdiepte van 24 of 32 bits per pixel gebruikt.

note: Translators: This is a hotplug status
en: Added video input device %s
nl: Video-opnameapparaat %s toegevoegd

note: Translators: This is a hotplug status
en: Removed video input device %s
nl: Video-opnameapparaat %s verwijderd

en: Error while accessing video device %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het benaderen van videoapparaat %s

en: A moving logo will be transmitted during calls. Notice that you can always transmit a given image or the moving logo by choosing "Picture" as video plugin and "Moving logo" or "Static picture" as device.
nl: Tijdens gesprekken zal een bewegend logo worden verzonden. Indien gewenst kunt u een eigen afbeelding of het bewegende logo verzenden door te kiezen voor ‘Afbeelding’ als videoplugin, en ‘Bewegend Logo’ of ‘Vaste afbeelding’ als apparaat.

en: There was an error while opening the device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your permissions and make sure that the appropriate driver is loaded.
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van het apparaat. Wanneer het een extern apparaat is dat op uw computer aangesloten werd (pluggable device) kan het probleem mogelijk verholpen worden door het apparaat opnieuw aan te sluiten. Als dit het probleem niet verhelpt, of als het een intern apparaat is, controleer dan de toegangsrechten en zorg dat het juiste stuurprogramma geladen is.

en: Your video driver doesn't support the requested video format.
nl: Het gewenste videoformaat wordt niet ondersteund door het video-aansturingsprogramma

en: Could not open the chosen channel.
nl: Het gekozen kanaal kan niet geopend worden.

en: Your driver doesn't seem to support any of the color formats supported by Ekiga.
     Please check your kernel driver documentation in order to determine which Palette is supported.
nl: Uw stuurprogramma lijkt geen van de door Ekiga gebruikte kleurformaten te ondersteunen.
     Raadpleeg de documentatie van het gebruikte kernel-stuurprogramma om te bepalen welk pallet ondersteund wordt.

en: Error while setting the frame rate.
nl: Fout tijdens het instellen van de beeldsnelheid.

en: Error while setting the frame size.
nl: Fout tijdens het instellen van de beeldgrootte.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

note: Translators: This is a hotplug status
en: Added audio input device %s
nl: Audio-opname apparaat %s toegevoegd

note: Translators: This is a hotplug status
en: Removed audio input device %s
nl: Audio-opname apparaat %s verwijderd

en: Error while opening audio input device %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van audio-invoerapparaat %s

note: Translators: This happens when there is an error with audio input: * Nothing ("silence") will be transmitted
en: Only silence will be transmitted.
nl: Er zal geen geluid worden verzonden.

en: Unable to open the selected audio device for recording. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup, the permissions and that the device is not busy.
nl: Het is niet mogelijk om het geselecteerde audioapparaat voor opname te openen. Wanneer het een extern apparaat is dat op uw computer aangesloten werd (pluggable device) kan het probleem mogelijk verholpen worden door het apparaat opnieuw aan te sluiten. Als dit het probleem niet verhelpt, of als het een intern apparaat is, controleer dan uw audioinstellingen, de toegangsrechten, en of het apparaat niet bezet is.

en: The selected audio device was successfully opened but it is impossible to read data from this device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup.
nl: Het geselecteerde audioapparaat kon geopend worden maar het is niet mogelijk om er gegevens uit te lezen. Wanneer het een extern apparaat is dat op uw computer aangesloten werd (pluggable device) kan het probleem mogelijk verholpen worden door het apparaat opnieuw aan te sluiten. Als dit het probleem niet verhelpt, of als het een intern apparaat is, controleer dan uw audioinstellingen.

en: Added audio output device %s
nl: Audioweergaveapparaat %s toegevoegd

en: Removed audio output device %s
nl: Audioweergaveapparaat %s toegevoegd

en: Error while opening audio output device %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van audioweergaveapparaat %s

en: No incoming sound will be played.
nl: Binnekomend geluid wordt niet afgespeeld.

en: Unable to open the selected audio device for playing. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup, the permissions and that the device is not busy.
nl: Het is niet mogelijk om het geselecteerde audioapparaat voor geluidsweergave te openen. Wanneer het een extern apparaat is dat op uw computer aangesloten werd (pluggable device) kan het probleem mogelijk verholpen worden door het apparaat opnieuw aan te sluiten. Als dit het probleem niet verhelpt, of als het een intern apparaat is, controleer dan uw audioinstellingen, de toegangsrechten, en of het apparaat niet bezet is.

en: The selected audio device was successfully opened but it is impossible to write data to this device. In case it is a pluggable device it may be sufficient to reconnect it. If not, or if it still is not accessible, please check your audio setup.
nl: Het geselecteerde audioapparaat kon geopend worden maar het is niet mogelijk om er gegevens naar weg te schrijven. Wanneer het een extern apparaat is dat op uw computer aangesloten werd (pluggable device) kan het probleem mogelijk verholpen worden door het apparaat opnieuw aan te sluiten. Als dit het probleem niet verhelpt, of als het een intern apparaat is, controleer dan uw audioinstellingen.

en: Video Settings
nl: Video-instellingen

en: Adjust brightness
nl: Helderheid aanpassen

en: Adjust whiteness
nl: Witheid aanpassen

en: Adjust color
nl: Kleur aanpassen

en: Adjust contrast
nl: Contrast aanpassen

en: Audio Settings
nl: Audio-instellingen

en: _Retrieve Call
nl: _Oproep afluisteren

en: _Hold Call
nl: Gesprek in _wachtstand

en: Suspend _Audio
nl: _Audio pauzeren

en: Suspend _Video
nl: _Video pauzeren

en: Resume _Audio
nl: _Audio hervatten

en: Resume _Video
nl: _Video hervatten

en: Reject
nl: Weigeren

en: Accept
nl: Accepteren

en: Incoming call from
nl: Binnenkomende oproep van

en: Remote URI:
nl: URI op afstand:

en: Remote Application:
nl: Toepassing op afstand:

en: Call from %s
nl: Oproep van %s

en: Call Duration: %s
nl: Gespreksduur: %s

en: Transfer call to:
nl: Gesprek doorverbinden naar:

en: No
nl: Nee

en: Yes
nl: Ja

en: Detected new audio input device:
nl: Nieuw audio-opnameapparaat gedetecteerd:

en: Detected new audio output device:
nl: Nieuw audioweergaveapparaat gedetecteerd:

en: Detected new video input device:
nl: Nieuw video-opnameapparaat gedetecteerd:

en: Video Devices
nl: Videoapparaten

en: Do you want to use it as default device?
nl: Wilt u het als standaardapparaat gebruiken?

en: _Chat
nl: _Chatten

en: Ca_ll
nl: O_pbellen

en: Place a new call
nl: Iemand opbellen

en: _Hang up
nl: Op_hangen

en: Terminate the current call
nl: Het huidige gesprek beëindigen

en: A_dd Contact
nl: Contact _toevoegen

en: Add a contact to the roster
nl: Een contact toevoegen aan het adresboek

en: Find contacts
nl: Contacten zoeken

en: Act on selected contact
nl: Actie ondernemen bij geselecteerde contact

en: H_old Call
nl: Gesprek in de _wacht

en: Hold the current call
nl: De huidige oproep in wachtstand zetten

en: _Transfer Call
nl: Gesprek _doorverbinden

en: Transfer the current call
nl: Het huidige gesprek doorverbinden

en: Suspend or resume the audio transmission
nl: Geluidsoverdracht onderdrukken of hervatten

en: Suspend or resume the video transmission
nl: Video-overdracht onderdrukken of hervatten

en: Close the Ekiga window
nl: Het Ekiga-venster sluiten

en: Quit
nl: Afsluiten

en: _Configuration Assistant
nl: _Configuratiehulp

en: Run the configuration assistant
nl: De configuratiehulp doorlopen

en: Edit your accounts
nl: Uw abonnementen bewerken

en: Change your preferences
nl: Uw voorkeuren wijzigen

en: _View
nl: Beel_d

en: Con_tacts
nl: C_ontacten

en: View the contacts list
nl: De contactenlijst weergeven

en: _Dialpad
nl: _Kiestoetsen

en: View the dialpad
nl: De kiestoetsen weergeven

en: _Call History
nl: _Oproepgeschiedenis

en: View the call history
nl: Oproepgeschiedenis tonen

en: _Show Call Panel
nl: _Oproeppaneel tonen

en: _Local Video
nl: _Lokale video

en: Local video image
nl: Lokale videobeeld

en: _Remote Video
nl: _Video van gesprekspartner

en: Remote video image
nl: Videobeeld van gesprekspartner

en: _Picture-in-Picture
nl: _Beeld-in-beeld

en: Both video images
nl: Beide videobeelden

en: Picture-in-Picture in Separate _Window
nl: Beeld-in-beeld in afzonderlijk _venster

en: Zoom in
nl: Inzoomen

en: Zoom out
nl: Uitzoomen

en: Normal size
nl: Normale grootte

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: Switch to fullscreen
nl: Op volledig scherm overschakelen

en: Get help by reading the Ekiga manual
nl: Help uzelf door de Ekiga-handleiding te lezen

en: View information about Ekiga
nl: Informatie over Ekiga bekijken

en: Enter a URI on the left, and click this button to place a call or to hangup
nl: Vul links een URI in en klik op deze knop om te bellen of om op te hangen

en: Contacts
nl: Contacten

en: Dialpad
nl: Kiestoetsen

en: Call history
nl: Oproepgeschiedenis

en: Change the volume of your soundcard
nl: Het geluidsvolume van uw geluidskaart wijzigen

en: Change the color settings of your video device
nl: De kleurinstellingen van uw videoapparaat wijzigen

en: Display images from your camera device
nl: Beelden van uw camera weergeven

en: Lost packets: %.1f %%
    Late packets: %.1f %%
    Out of order packets: %.1f %%
    Jitter buffer: %d ms%s%s%s
nl: Verloren paketten:   %.1f %%
    Vertraagde paketten: %.1f %%
    Vervroegde paketten: %.1f %%
    Jitter-buffer: %d ms%s%s%s

en: Prints debug messages in the console (level between 1 and 5)
nl: Drukt debug-berichten op de console af (niveau tussen 1 en 5)

en: Prints user plane debug messages in the console (level between 1 and 4)
nl: Drukt eenvoudige debug-berichten op de console af (niveau tussen 1 en 4)

en: Makes Ekiga call the given URI
nl: Laat Ekiga de gegeven URI oproepen

en: No usable audio plugin detected
nl: Geen bruikbare audioplugin gevonden

en: Ekiga didn't find any usable audio plugin. Make sure that your installation is correct.
nl: Ekiga heeft geen bruikbare audioplugin kunnen vinden. Controleer of uw installatie juist is.

en: No usable audio codecs detected
nl: Geen bruikbare audiocodecs gevonden

en: Ekiga didn't find any usable audio codec. Make sure that your installation is correct.
nl: Ekiga heeft geen bruikbare audiocodec kunnen vinden. Controleer of uw installatie juist is.

en: Play sound for new voice mails
nl: Geluid bij binnenkomende voice-mails

en: Play sound for new instant messages
nl: Geluid bij binnenkomende expresberichten

en: _Full name:
nl: _Volledige naam:

en: User Interface
nl: Gebruikersinterface

en: Start _hidden
nl: _Verborgen starten

en: Show offline _contacts
nl: Offline _contacten tonen

en: Video Display
nl: Videoweergave

en: Place windows displaying video _above other windows
nl: Vensters met videobeelden _boven andere vensters plaatsen

en: Network Settings
nl: Newerk-instellingen

en: Disable network _detection
nl: Netwerk_detectie uitschakelen

en: Call Forwarding
nl: Oproep doorsturen

en: _Always forward calls to the given host
nl: Oproepen _altijd doorsturen naar opgegeven computer

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings
nl: Als dit aangevinkt is, worden alle binnenkomende oproepen doorgestuurd naar de host die aangegeven is bij de protocolinstellingen

en: Forward calls to the given host if _no answer
nl: Oproepen doorsturen naar de opgegeven computer bij _geen antwoord

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings if you do not answer the call
nl: Als dit aangevinkt is, worden alle binnenkomende oproepen doorgestuurd naar de host die aangegeven is bij de protocolinstellingen, als u de oproep niet beantwoordt

en: Forward calls to the given host if _busy
nl: Oproepen doorsturen naar de opgegeven server indien _bezet

en: If enabled, all incoming calls will be forwarded to the host that is specified in the protocol settings if you already are in a call or if you are in Do Not Disturb mode
nl: Als dit aangevinkt is, worden alle binnenkomende oproepen doorgestuurd naar de host die aangegeven is bij de protocolinstellingen, als u al in gesprek bent of in 'Niet-storen' modus.

en: Call Options
nl: Gespreksopties

note: Add all the fields
en: Timeout to reject or forward unanswered incoming calls (in seconds):
nl: Tijdslimiet voor het weigeren of doorsturen van binnenkomende oproepen (in seconden):

en: Ekiga Sound Events
nl: Ekiga actiegeluidjes

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Choose a sound
nl: Kies een geluid

en: Wavefiles
nl: Wave-bestanden

en: Play
nl: Afspelen

en: String
nl: Tekenreeks

en: Tone
nl: Toon

en: Misc Settings
nl: Overige instellingen

en: Forward _URI:
nl: Doorschakel-_URI:

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

note: The toggles
en: Enable H.245 _tunneling
nl: H.245-_tunnel inschakelen

en: Enable _early H.245
nl: _Vroegtijdig H.245 inschakelen

en: Enable fast _start procedure
nl: _Snelstart-procedure inschakelen

en: Connection will be established in Fast Start mode. Fast Start is a new way to start calls faster that was introduced in H.323v2. It is not supported by Netmeeting and using both Fast Start and H.245 Tunneling can crash some versions of Netmeeting.
nl: De verbinding zal worden opgebouwd in snelstart-modus. Snelstart is een nieuwe manier om oproepen sneller te starten dan gebruikelijk was met H.323v2. Dit wordt niet ondersteund door Netmeeting. Bij gebruik van snelstart en H.245-tunnel modus kunnen sommige versies van Netmeeting crashen.

en: DTMF Mode
nl: DTMF-modus

en: _Send DTMF as:
nl: _DTMF verzenden als:

en: This allows you to set the mode for DTMFs sending.
nl: Hiermee kan de modus ingesteld worden voor het verzenden van DTMFs.

en: _Outbound Proxy:
nl: _Uitgaande proxy:

en: Ringing Device
nl: Beltoonapparaat

en: Select the ringing audio device to use
nl: Kies het audioapparaat dat de beltonen laat horen

en: Output device:
nl: Afspeelapparaat:

en: Input device:
nl: Opnameapparaat:

note: That button will refresh the device list
en: _Detect devices
nl: Apparaten _opsporen

en: Click here to refresh the device list.
nl: Klik hier om de apparatenlijst te vernieuwen.

en: PAL (Europe)
nl: PAL (Europa)

en: NTSC (America)
nl: NTSC (Amerika)

en: SECAM (France)
nl: SECAM (Frankrijk)

en: Auto
nl: Automatisch

note: Video Channel
en: Channel:
nl: Kanaal:

en: Size:
nl: Beeldgroote:

en: Select the transmitted video size
nl: Kies de grootte van het videobeeld dat verzonden wordt

en: Format:
nl: Kleursysteem:

en: Settings
nl: Instellingen

note: Translators: the full sentence is Automatically adjust jitter buffer between X and Y ms
en: Enable silence _detection
nl: Stilte_detectie inschakelen

en: If enabled, use silence detection with the codecs supporting it.
nl: Als dit aangevinkt is, wordt er stiltedetectie gebruikt bij die codecs waarbij dat mogelijk is.

en: Enable echo can_celation
nl: _Echo-onderdrukking inschakelen:

en: If enabled, use echo cancelation.
nl: Indien dit ingeschakeld is, wordt echo onderdrukt.

en: Maximum _jitter buffer (in ms):
nl: Maximum _jitter-buffer (in ms):

en: The maximum jitter buffer size for audio reception (in ms).
nl: De maximumgrootte van de jitter-buffer voor audio-ontvangst (in ms).

note: Translators: the full sentence is Keep a minimum video quality of X %
en: Picture Quality
nl: Beeldkwaliteit

en: Choose if you want to guarantee a minimum image quality (possibly leading to dropped frames in order not to surpass the bitrate limit) or if you prefer to keep the frame rate.
nl: Kies of u gegarandeerd wilt zijn van een minimum beeldkwaliteit (mogelijk leidend tot uitgevallen frames om de bandbreedte niet te overschrijden) of dat u de huidige huidige framesnelheid wilt behouden.

en: Maximum video _bitrate (in kbits/s):
nl: Maximale video_bandbreedte (in kbits/s):

en: The maximum video bitrate in kbits/s. The video quality and the effective frame rate will be dynamically adjusted to keep the bitrate at the given value.
nl: De maximale videobandbreedte in kbits/s. De videokwaliteit en het effectieve aantal frames per seconde zullen dynamisch worden aangepast om de bandbreedte op de gegeven waarde te houden.

en: Ekiga Preferences
nl: Ekiga voorkeuren

en: General
nl: Algemeen

en: Personal Data
nl: Persoonlijke gegevens

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Sound Events
nl: Geluiden

en: Protocols
nl: Protocollen

en: SIP Settings
nl: SIP-instellingen

en: H.323 Settings
nl: H.323-instellingen

en: Devices
nl: Apparaten

en: You have %d message | You have %d messages
nl[0]: U heeft %d bericht
nl[1]: U heeft %d berichten

en: Away
nl: Afwezig

en: Do Not Disturb
nl: Niet storen

en: Custom message...
nl: Zelfgemaakt bericht…

en: Clear
nl: Wissen

note: Build the dialog
en: Custom Message
nl: Zelfgemaakt bericht

en: Delete custom messages:
nl: Zelfgemaakte berichten verwijderen:

en: Define a custom message:
nl: Zelfgemaakt bericht opstellen:
